Katalog Sistemler

Çok sayıda ürüne sahip olan ya da hizmet sunan, ama buna karşın tüm bunları yeterince tanıtamayan, dolayısıyla potansiyel müşterilerini kaçıran firmalardan birisi misiniz? Mevcut web sitenizde bu ürünlerinizi / hizmetlerinizi yeterince anlatamıyor musunuz? Eğer öyleyse Katalog Sistemi çözümümüz, tam sizin ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Katalog Sistemi ile her bir ürününüzü / hizmetinizi kategoriler halinde detaylı olarak ayrı birer sayfa halinde gösterebileceksiniz, bir bakıma çok sayıda vitrine sahip olacaksanız.

Katalog Sistemleri çözümümüzde, ürün ve hizmetlerinizi ziyaretçilerinize yani potansiyel müşterilerinize en detaylı biçimde sunabileceksiniz. Ürün / hizmet fotoğrafları, detaylı açıklamaları, spesifikasyonları, tanıtım kartları, ilişkili ürün ya da hizmetler, teknik dokümanlar, kataloglar vb. gibi öğelerden oluşan bu Ürün / Hizmet sayfaları sizi birkaç adım öne taşıyacak. Kolay ve etkin kullanabileceğiniz yönetim paneli sayesinde web sitenize dilediğiniz sayıda ürün / hizmet kalemi ekleyip çıkartabileceksiniz.

Ayrıca hazırladığımız tüm bu web siteler Responsive arayüz tasarım özelliği sayesinde mobil cihazlar ve tabletlerle de uyumlu. Yani ziyaretçileriniz istedikleri yerden istedikleri zaman kurum / marka kimliğinizi yansıtan bu web sitenize erişebiliyor olacak.

Tüm Katalog Sistemi çözümlerinizin Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları için uygun altyapıya sahip olduğunu özellikle vurgulayalım. Sitenizin trafiğini dolayısıyla satışlarını artıracak SEO, sosyal medya ve internet reklamcılığı (Google Adwords, Facebook Reklamları) hizmetini ise bu paket kapsamında size opsiyonel olarak ek bir hizmet bütçesiyle sunuyoruz.

Son olarak bu çözümümüzün en önemli özelliği de ihtiyaçlar çerçevesinde kolaylıkla yükseltilebilir olması, daha düşük maliyetlerle e-Ticaret çözümüze geçiş için bir altyapıya sahip olması. Yani bu çözümümüzden yararlanarak, dilediğiniz anda en uygun maliyetlerle sisteminizi e-ticaret sistemine dönüştürebileceksiniz.

Neler Yaptık?