Hakkımızda

Hakkımızda

Bugüne dek internet sektöründe birçok başarılı projenin altına imzalarını atan, engin bir deneyime sahip olan bizler 2016 yılında güçlerimizi Eyomedia için birleştirdik. Web tasarım uzmanı, yazılım uzmanı, SEO uzmanı, dijital pazarlama uzmanı, sosyal medya uzmanı, web içerik yöneticisi gibi unvanlara sahip olan bizler, artık Eyomedia için bilgi ve birikimimizi ortaya koyuyoruz.

Belki Eyomedia olarak yolun başındayız, ama bizler ekip olarak bugüne dek pek çok başarılı işe ve projeye imzamızı attık. Yani deneyimli ekibimiz. Kimilerimiz bugüne dek yüzü aşkın web sitesine hayat verdi. Kimilerimiz hem Türkiye’de hem de yurtdışında çok sayıda web sitesinin SEO çalışmalarını yönetti, dijital pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdi. Kimilerimiz ise çok sayıda markanın ve firmanın sosyal medya çalışmalarını idare etti. Kimilerimiz ise milyonlarca ziyaretçiye ulaşan başarılı web sitelerinin içerik yönetimi görevini üstlendi.

Ama bundan sonra bilgi ve birikimimizi, uzmanlığımızı Eyomedia çatısı altında kullanma zamanı! Eyomedia ile birlikte çalışınca ekibimizin sizleri nasıl başarıdan başarıya koşturacağına tanıklık edeceksiniz.

Kurumsal Web Sitesi

100%

Katalog Sistemler

100%

E-Ticaret

100%

SEO-PPC

100%

Sosyal Medya

100%

İtibar Yönetimi

100%
0%

Web Tasarım Hizmetleri

0%

Uygulama Geliştirme

0%

Adaptasyon

0%

Yardım ve Destek