İtibar Yönetimi

“İtibar kazanmak 20 yıl sürer, onu mahvetmek ise 5 dakika. Eğer bunu iyice düşünürseniz, her konuda daha farklı davranmaya başlarsınız.”
Warren Buffet

Dijital dünya her geçen gün çok daha fazla kişinin içinde yer aldığı bir mecra. İnsanlar burada saatler geçiriyor, günlük yaşamını burada topluluklarıyla paylaşıyor. İnsanlar memnuniyetleri kadar, şikâyetlerini de burada dile getiriyor. Bu yüzden burada neler bittiği, neler konuşulduğu markalar açısından son derece kritik. Markaların burada olmalı, ama daha da önemlisi burada gelişebilecek krizleri anında sona erdirmeli, ya da tam tersine gelişen olumlu gelişmeleri fırsata çevirip markasını daha da ileri taşımalı.

Bu yüzden Kurumsal İtibar Yönetimi şirketler / markalar için son derece önemli. Kurumsal İtibar Yönetimi hizmeti verdiğimiz müşterilerimizle ilgili olarak sosyal medyada kuş uçsa haberimiz oluyor ve onların hakkında kimin, ne zaman, nerede, ne dediğini izliyoruz. Sonrasında hızlı tepki veriyor ve yaşanan olumsuzlukların krize dönüşmesine izin vermiyoruz. Firmanızın / markanızın algısını yükseltiyor, itibarını koruyoruz.

Neler Yaptık?